Termékeink árai 2019. június 1-től változnak!

Szerviz

Szerviz vezető: NÁGEL MIKLÓS

Elérhetőség:

1117. Budapest, Budafoki út 183.
Telefon: (1) 481-95-95, Mobil: 30/ 503-2088, 
e-mail: vevoszolgalat@assur.hu

Kiszállási és javítási díjak:

Kiszállás Budapesten: 7.000 Ft  + Áfa / alk.
Kiszállás vidéken: 140 Ft + Áfa  / km
Munkadíj: 8.000 Ft + Áfa  / fő / óra 



SZERVIZ BEJELENTŐ LAP »

 

Szerviz lista

 

Nagykonyha Szerviz Budapest 30/584-0256 hiba@nagykonyhaszerviz.hu
Multi Metál Budapest 061/421-5992 multimetal@multimetal.hu
Dornich József Budapest 30/ 940-1527 dornich.j@freemail.hu
Kalor Elektroszerviz Kft. Budapest 30/921-9840 hutogepek@hutogepek.hu
Quick Hand Kft. Budapest 30/932-8880 quickhand@quickhand.hu  
Győrky Péter Budapest 70/352-2623 konyhagepdoki@gmail.com
Szakibácsik kft. Budapest 30/998-0610 info@szakibacsik.hu
Kiss Sándor Balatonfüred 30/ 984-4640 rational@rational.hu
Letykó László Balatonfüred 30/ 947-5759 letykolaszlo@gmail.com
JAVÍT-LAK Bag 37/347-626 javitlak@invitel.hu
Turi Imre Csorna 30/ 956-5432 turi.imre@t-online.hu
Janzsó József Csonkahegyhát 30/237-9511 janzso.hutoklima@t-online.hu
Debrecen 2000 Kft. Debrecen 30/965-8243 db2000@gmail.com
Berecz János Debrecen 20/955-5256 htgszer@gmail.com
Czakó Attila Dunaharaszti 20/914-9211 czakiatti@gmail.com
Beck Róbert Dunaszentmiklós 30/979-5983 beckrobi69@gmail.com
Dotal '97 Kft. Gyöngyös 30/958-6996 dotalszerviz@dotal97.t-online.hu
Deák Zoltán Györköny 30/ 600-8743 z.deak74@gmail.com
Zúzmara Hűtő és Klímaszerviz KKT. Győr 30/ 939-8823 zuzmara_kkt@yahoo.com
WM-Elektroszerviz Kft. Gyula 30/905-2113 wmszerviz@gmail.com
Csiszer Kft. Hajdúnánás 30/205-3205 info@csiszerkft.hu
Rotech Szerviz Kaposvár 20/416-3723 info@rotech-szerviz.hu
Puska Zoltán (CSAK IPARI HŰTŐ) Kaposvár 30/298-5177 puska.zoltan@freemail.hu
Vass Hűtőgépjavító Kaposvár 30/907-8232 vassgyur@enternet.hu
Dojcsák László Kazincbarcika 30/ 399-6599 dojcsakl@hotmail.com
Frigo-Matic Kft. Kecskemét 76/ 509-310 frigomatic@t-online.hu
Pro Frost Klíma Kft Kecskemét 70/503-5523 info@profrostklima.hu
Csaba Mihály Kiskunhalas 77/ 421-187 centrumszervizhalas@gmail.com
Boros Gasztro Miskolc 30/935-0243 borosgasztro@gmail.com
Hrabovszky és Társa Bt. Miskolc 20/961-3905 hrabovszky.zoltan@citromail.hu
Hajnal Ferenc Nyíregyháza 30/ 225-5402 fero.hajnal@gmail.com
Gábriel.hu Kft. Pécs 72/ 444-541 info@gabriel.hu
Bakó Cool Kft. Sopron 99/ 524-154 info@bakocool.hu
Bernát Attila e.v. Szeged 30/ 953-7842 bernath.kft@t-email.hu
Universal Gastro Szeged 20/334-5773 iroda@ugk.hu
Simon és Társai Bt. Székesfehérvár 30/946-5936 simon.geza@t-online.hu
Honfi Szerviz Kft. Szekszárd 30/969-8753 honfi-duo@freemail.hu
Micro-Therm 2000 Kft Szolnok 30/938-7256 microtherm2000@gmail.com
Frigotherm Kft. Szolnok 70/ 703-2170 frigothermkft@gmail.com
Vasi Chef Kft. (CSAK IPARI HŰTŐ) Szombathely 20/945-5281 info@vasichef.hu
Praktikus Szerviz Kft. Tatabánya 34/ 310-442 praktikusszerviz.kft@chello.hu
TN-TB Kft. Veszprém 30/956-3081 tntbkft@gmail.com
Csaba Arnold e.v. Vonyarcvashegy 30/435-7871 csabaarnold@gmail.com