Szerviz

Szerviz vezető: NÁGEL MIKLÓS

Liebherr háztartási és professzionális hűtők országos vevőszolgálata »

Elérhetőség:

1117. Budapest, Budafoki út 183.
Telefon: (1) 481-95-95, Mobil: 30/ 503-2088,
Fax: (1) 481-95-99
e-mail: vevoszolgalat@assur.hu

Kiszállási és javítási díjak:

Kiszállás Budapesten: 6000 Ft  + Áfa / alk.
Kiszállás vidéken: 140 Ft + Áfa  / km
Munkadíj: 7000 Ft + Áfa  / fő / óra 



SZERVIZ BEJELENTŐ LAP »

 

Szerviz lista

 

Javít-lak Kft. Bag 37/ 347-626 javitlak@invitel.hu
Kiss Sándor Balatonfüred 30/ 984-4640 sankiss@t-online.hu
Dornich József Budapest 30/ 940-1527 dornich.j@freemail.hu
Kalor Elektroszerviz Kft. Budapest 1/ 322-0408 hutogepek@hutogepek.hu
Konyhadoki Kft. (CSAK IPARI HŰTŐ) Budapest 1/ 433-2580 info@konyhadoki.hu
Multi Metal Kft. (CSAK IPARI HŰTŐ) Budapest 1/ 421-5992 andras.bocsa@multimetal.hu
Quick Hand Kft. Budapest 30/932-8880 quickhand@quickhand.hu  
Verseczki Zoltán Budapest 20/323-3655 verseczki.zoltan@freemail.hu
Szimkovics Miklós (CSAK IPARI HŰTŐ) Budapest 70/ 944-4431 anbenna@gmail.com
Gleccser Coop Kft. Cegléd 53/ 311-723 gleccser@gleccser.t-online.hu
Letykó László Csopak 30/ 947-5759 letyko@t-online.hu
Turi Imre Csorna 30/ 956-5432 turi.imre@t-online.hu
Debrecen 2000 Kft. Debrecen 52/ 451-091 db2000@freemail.hu
Dotal '97 Kft. Gyöngyös 37/ 311-106 dotalszerviz@dotal97.t-online.hu
Deák Zoltán Györköny 30/ 600-8743 z.deak74@gmail.com
Zúzmara Hűtő és Klímaszerviz KKT. Győr 30/ 939-8823 zuzmara_kkt@yahoo.com
WM-Elektroszerviz Kft. Gyula 66/ 469-105 wmszerviz@gmail.com
Csiszer Kft. Hajdúnánás 52/ 570-563 csiszerhutes@nanaskabel.hu
Hargitai Elektro Szerviz Kalocsa 78/ 563-100 hargitaif@freemail.hu
Puska Zoltán (CSAK IPARI HŰTŐ) Kaposvár 82/ 317-236 puska.zoltan@freemail.hu
Vass Hűtőgépjavító Kaposvár 82/ 318-955 vassgyur@enternet.hu
Dojcsák László Kazincbarcika 30/ 399-6599 dojcsakl@hotmail.com
Frigo-Matic Kft. Kecskemét 76/ 509-310 frigomatic@t-online.hu
Csaba Mihály Kiskunhalas 77/ 421-187 centrumszervizhalas@gmail.com
FRI-GO Hűtőszerviz Miskolc 46/ 509-310 fridel.laszlo@hdsnet.hu
Hajnal Ferenc Nyíregyháza 30/ 225-5402 hajnal.ferenc@chello.hu
Gábriel.hu Kft. Pécs 72/ 444-541 info@gabriel.hu
Bakó Cool Kft. Sopron 99/ 524-154 bakosop@axelero.hu  
Bernát Kft. Szeged 30/ 953-7842 bernath.kft@t-email.hu
Simon és Társai Bt. Székesfehérvár 22/ 323-953 simon.geza@t-online.hu
Honfi-Duó Bt. Szekszárd 74/ 418-418 honfi-duo@freemail.hu
Elektra Gáspár Kft. (CSAK HÁZTARTÁSI HŰTŐ) Szombathely 94/ 311-000 elektragaspar@upcmail.hu
Vasi Chef Kft. (CSAK IPARI HŰTŐ) Szombathely 94/ 505-196 savaria@vasichef.axelero.net
Horváth Károly Tab 84/ 325-901 szerviz@helectro.hu
Praktikus Szerviz Kft. Tatabánya 34/ 310-442 praktikus@t-online.hu
TN-TB Kft. Veszprém 30/956-3081 tntbkft@gmail.com
Szabó Família Kft. Zalaegerszeg 92/ 312-657 szerviz.zalaegerszeg@orczy.com